PayPo - Kup teraz, zapłać nawet za 30 dni

Bezpieczeństwo zakupów

Zaufanie Klientów i jakość obsługi

Zależy nam na tym, aby wszyscy Kupujący zawsze byli zadowoleni z zamówionych produktów, przebiegu transakcji oraz jakości obsługi. Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa Klienta, zarówno przed, w trakcie, jak i po dokonaniu zakupu stała na jak najwyższym poziomie. Chętnie służymy pomocą na każdym etapie przebiegu transakcji i robimy wszystko, aby każdy Klient był dobrze poinformowany o stanie realizacji swojego zamówienia.
Zawsze największą radość i satysfakcję przynoszą nam zamówienia składane przez naszych stałych Klientów. Są one dowodem na to, że wiele osób obdarzyło nasz sklep swoim zaufaniem. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że to właśnie zaufanie buduje pozytywną opinię o nas wśród Internautów. Swoimi działaniami chcemy sprawić, by sklep Leonati.pl był jednym z Waszych ulubionych miejsc na zakupy w sieci!


Bezpieczeństwo transakcji.

Zapewniamy poufność przekazywanych nam danych dzięki zastosowaniu certyfikatu SSL . Certyfikaty SSL są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami. Certyfikaty SSL rejestrowane są na określoną nazwę domeny, zawierają informacje o właścicielu domeny, jego adresie itp. Dane te są zabezpieczone kryptograficznie i nie można ich samodzielnie zmienić. Szyfrowaniem objęte są podstrony rejestracji, logowania, koszyka oraz płatności.


Bezpieczeństwo płatności
Płatności w naszym sklepie są obsługiwane przez firmy:
1) Blue Media S.A z siedzibą w Sopocie, ul. Haffnera 6, kod pocztowy: 81-717, KRS: 0000320590.
2) Przelewy24 (PayPro SA ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań NIP: 779-236-98-87 , Regon: 301345068 Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Nr KRS 0000347935).

Transakcje obsługiwane przez nią zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.


Bezpieczne Dane Adresowe:
Dane adresowe i adresy przesyłki, dane faktury oraz inne dane, które są nam podawane w procesie zakupu, nie są w żadnym przypadku udostępniane stronom trzecim w celach marketingowych. Wykorzystujemy te dane wyłącznie do realizacji Twojego zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl